Tereza i ja smo sjeli kasno navečer, upalili mikrofon i snimač i malo popričali o njezinom životu i svemu što je naučila u zadnje vrijeme. Vjerujemo da ćete uživati u ovom njezinom bogatom srcu..
Grlimo i šaljemo ljubav!
Frano i Tereza
(Visited 222 times, 1 visits today)
